Weekend z Indywidualnymi Fundamentami Gry | 27 - 28.02.2021 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Program | 27 - 28.02.2021 - Weekend z Indywidualnymi Fundamentami Gry


Weekend rozpoczniemy zbiórką pod halą Arena w Poznaniu, skąd wspólnie udamy się do Sędzinka. Po przyjeździe do Folwarku Matecznik będzie chwila poświęcona na zakwaterowanie i rozpakowanie się. Następnie rozpoczniemy pierwszy blok treningowy, który rozpocznie się od testów. Ich celem jest dobranie odpowiedniego planu dostosowanego do indywidualnych umiejęctności. Po testach od razu przejdziemy do pierwszej jednostki treningowej przygotowanej zgodnie z metodologią Indywidualnych Fundamentów Gry, z nastawieniem na indywidualne podejście. Po około półtoragodzinnej przerwie przystąpimy do kolejnego treningu. Tym rzem skupiać będziemy się na zwiększaniu szybkości oraz poprawianiu jakości podań i przyjęcia piłki. Dzień zakończymy bardzo istotnym treningiem mentalnym. W niedzielę po śniadaniu przystąpimy do treningu pozycyjnego. Po obiedzie odbędzie się ostatnia jednostka treningowa. Podczas niej poprawiać będziemy grę 1 na 1 oraz wykańczanie akcji, a na jej koniec odbędzie sie mecz kontrolujący postępy zawodników. Następnie udamy się spakować swoje rzeczy i będziemy wracać pod halę Arena w Poznaniu.

 

Wyjazd z Poznania zaplanowany na godzinę 9:00  w sobotę, natomiast wyjazd z Sędzinka na 16:30.

Pierwszego dnia zawodnicy otrzymają 2 posiłki (obiad i kolacje). W niedzielę również przewidzieliśmy dwa posiłki: śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego. Jeśli z kolei Twoje dziecko uczulone jest na konkretne produkty bądź po prostu posiada nietolerancje żywieniowe - napisz do nas, a my przygotujemy menu, specjalnie dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

Folwark Matecznik


​Każda profesjonalna drużyna piłkarska przygotowuje się do sezonu w  odpowiednich warunkach. My na ten wyjątkowy czas wybraliśmy malowniczy Folwark Matecznik, znajdujący się 20 km od Poznania,  spełniający wszystkie wymagania do przeprowadzenia odpowiedniego szkolenia. Naszą bazą będzie kompleks budynków z XIX w., które aktualnie przechodzą renowacje. Po jej zakończenie na terenie Folwarku znajdować się będą: boisko trawiaste do piłki  nożnej z nawierzchnią naturalną , boisko piaszczyste do piłki plażowej, siatkówki oraz boule, interaktywny plac zabaw, basen i strefa wypoczynku, pole do minigolfa, strefa chillout z hamakami, ekologiczny ogródek, zarybiony staw, brzozowy zagajnik, zagrody dla zwierząt, polana grillowa, strefa SPA z sauną, grotą solną oraz siłownią. Ośrodek przystosowany jest do potrzeb młodych piłkarzy, zapewniając im wysoki standard zakwaterowania.  

Cena


Cena regularna: 249zł

W cenie zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów
  • Opieka jednego trenera na maksymalnie 15 osób
  • Ubezpieczenie NNW
  • Dojazd autokarem z Poznania*
  • Wszystkie atrakcje, o których mowa w opisie obozu

* Wyjazd na obóz podstawionym autokarem spod hali Widowiskowo-Sportowej Arena w niedzielę w godzinach porannych. Dokładna godzina wyjazdu oraz informacje na temat tego przez jakie miejscowości będzie autobus przejeżdżał otrzymają Państwo w specjalnym mailu na tydzień przed obozem.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie ostatecznie na 3 dni robocze przed rozpoczęciem wypoczynku wypełnionej Karty kwalifikacyjnej oraz Załącznika nr 3. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Dokumenty uczestnika obozu >>

*nie dotyczy umowy podpisywanej systemem online przy rejestracji


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA