Obozy weekendowe ZIMA 2021 - sportujMY
+48 519 400 071
info@sportujmy.pl

Obozy weekendowe ZIMA 2021

wróć na stronę główną

Przedłużamy ferie zimowe 2021, w związku z czym zapraszamy Państwa serdecznie na weekendowe obozy activ, które będą odbywały się co tydzień w ośrodku Folwark Matecznik w Sędzinku. Podczas wyjazdów przygotowaliśmy dla dzieci masę wspaniałych atrakcji, które sprawią, że będzie to najfajniejsze zakończenie tygodnia w tym roku.

 

Plan wyjazdu jest bardzo prosty. Wyjeżdżamy w piątek, a wracamy w niedzielę, ale w międzyczsie czeka nas ogrom atrakcji i weekend ten będzie niesamowicie intensywny jeśli chodzi o najrozmaitsze gry i zabawy sportowe.

 

Po przyjeździe na miejsce zaplanowany jest pierwszy blok gier i zabaw sportowych, po których wspólnie zjemy obiadokolację. Następnie będą wieczorne animacje czasu wolnego organizowane przez naszych opiekunów. Planowane są również specjalnie przygotowane gry i zabawy integracyjne. Drugiego dnia wyjazdu, poza posiłkami, zaplanowane są kolejne aktywne gry i zabawy oraz turniej gier na konsoli. Tradycyjną kolację tym razem zastąpi nam wspaniałe ognisko z przepysznymi kiełbskami, które zakończy kolejny dzień świetnej zabawy. W niedzielę, po zjedzeniu śniadania, udamy się na ostani blok gier i zabaw, po którym spakujemy swoje rzeczy i zakończymy weekend pełen emocji. Pełna oferta wyjazdów dostępna: http://bit.ly/38DkglA.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA