Aktualności - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Aktualności

zobacz wszystkie obozy
Półkolonie letnie - zabawa blisko Twojego domu!
26.06.2024

Nie musisz daleko wyjeżdżać, by spędzić aktywne wakacje, bo turnusy odbywają się w Twoim mieście! To wiele różnych aktywności sportowych pod okiem profesjonalnej kadry, udział w licznych zabawach, integracja z rówieśnikami oraz masa innych atrakcji. Sprwadź naszą propozycję półkolonii.

Ostatnie wolne miejsca na obozy!
26.06.2024

Rozpoczęliśmy wakacje, a co za tym idzie, wystartowały pierwsze letnie turnusy ze Sportujmy! Zapewnij dziecku aktywne wakacje i zapisze je na obóz - zostały ostatnie wolne miejsca! Pamiętaj, że dziecko może zabrać swoich kolegów lub koleżanki, rodzeństwo lub kuzynostwo - razem raźniej!

Promocja Last Minute na obozy i półkolonie!
26.06.2024

Dalej bez planów na wakacje? Mamy dobrą informację – trwa promocja Last Minute, dzięki której każdy obóz kosztuje 200 zł mniej, a cena półkolonii obniżona jest o 50 zł! Na naszych turnusach, szczególnie lipcowych zostały ostatnie wolne miejsca, więc tym bardziej warto się pospieszyć i zagwarantować dziecku miejsce na turnusie.

Dlaczego obozy i półkolonie są tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?
26.06.2024

Wakacje to czas odpoczynku od zajęć szkolnych i okres letnich zabaw, na które dzieci oczekują z niecierpliwością. To także doskonała okazja do uczestnictwa w obozach i półkoloniach, które oferują nie tylko zabawę, ale także rozwijanie swoich sportowych umiejętności. Dlaczego są one tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?

Taki prezent to strzał w 10!
23.05.2024

Zbliża się Dzień Dziecka, spraw, aby był niezapomniany dla Twojej pociechy i podaruj mu wyjątkowy prezent – voucher na piłkarski Weekend Camp + Lego. Podczas campu, uczestnicy podniosą swoje piłkarskie umiejętności oraz wezmą udział w wielu ciekawych atrakcjach np. wyjazd do parku wodnego czy profesjonalne warsztaty Lego.

EURO 2024 - Kibicuj z nami na obozach!
10.05.2024

EURO 2024 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych, które łączy fanów piłki nożnej. Wspólne kibicowanie na obozach SportujMy, podczas meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej stanie się niezapomniaym doświadczeniem. 

Spędź długi weekend ze SportujMy!
26.04.2024

Piłkarski Weekend Camp to obóz pełen aktywności, podczas którego poprawisz swoje umiejętności piłkarskie. Gwarantujemy, że z nami spędzisz cztery intensywne, pełne przygód i atrakcji dni. 

Dodatkowy termin obozu Adapt Camp + Lego
18.04.2024

Ze względu na ogromne zainteresowanie turnusem i wyprzedaniem miejsc, otwieramy zapisy na nowy termin Adapt Camp + Lego. Krótki 4 dniowy obóz, idealny na pierwszy samodzielny wyjazd, skierowany jest do najmłodszych fanów piłki nożnej i klocków Lego. Sprawdź jakie atrakcje czekają na uczestników turnusu.

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA