Aktualności - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Aktualności

zobacz wszystkie obozy
Cukierek albo psikus! Zapraszamy na Weekend Camp - Piłkarskie Halloween
28.09.2023

Halloween zbliża się wielkimi krokami, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Zapewnij dziecku niezapomnaine atrakcje, zapisując je na nasz magiczny, weekendowy camp.

Dlaczego obozy i półkolonie są tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?
26.09.2023

Ferie zimowe to czas odpoczynku od zajęć szkolnych i okres śnieżnych zabaw, na które dzieci oczekują z niecierpliwością. To także doskonała okazja do uczestnictwa w obozach i półkoloniach, które oferują nie tylko zabawę, ale także rozwijanie swoich sportowych umiejętności. Dlaczego są one tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?

Promocja First Minute na obozy i półkolonie zimowe 2024
18.09.2023

Wystartowały zapisy na obozy i półkolonie zimowe ze SportujMy! Mamy dla Was dobrą informację - rozpoczynamy promocję First Minute. Zaplanuj aktywne ferie dla swojego dziecka i zarezerwuj wybrany turnus w specjalnej cenie.

Podsumowanie turnusów letnich 2023
05.09.2023

Skończyły się wakacje, a wraz z nimi nasze letnie obozy i półkolonie. Nadszedł czas małego podsumowania! 

Akcja polecająca - poleć turnus, a dostaniesz nagrodę
23.05.2023

Organizujemy akcję polecającą dla osób niezapisanych na letnie półkolonie, które chciałyby zaprosić kogoś, aby czuć się raźniej.

Półkolonie letnie - dlaczego warto skorzystać?
11.05.2023

Został jeszcze ponad miesiąc do końca roku szkolnego, ale z pewnością większość z nas jest już powoli myślami przy wakacjach. A my mamy dla Was dużo opcji w te wakacje, między innymi ofertę letnich półkolonii! To dobra opcja dla dzieci, które nie czują się gotowe na wyjazd na długi obóz, a chciałyby poczuć namiastkę takiego turnusu.

Obozy taneczne + TikTok — dlaczego warto pojechać i dla kogo są przeznaczone takie wyjazdy?
11.04.2023

Twoje dziecko uwielbia tańczyć? Chcesz zapewnić mu niesamowitą, taneczną przygodę, którą zapamięta przez długie lata? Obozy taneczne z elementami TikToka to idealne rozwiązanie dla dziecka, które chciałoby nauczyć się najnowszych układów znanych w tanecznym świecie, a także w internecie.

Jak zachęcić dziecko do wyjazdu na obóz?
27.02.2023

Niekiedy dziecko nie chce jechać na obóz z wielu powodów. Jak przekonać malucha do wyjazdu?

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA