Aktualności - sportujMY
+48 519 400 071 (pon-pt od 8:00 do 16:00)
info@sportujmy.pl

Aktualności

zobacz wszystkie obozy
Dlaczego obozy i półkolonie są tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?
05.04.2024

Wakacje to czas odpoczynku od zajęć szkolnych i okres letnich zabaw, na które dzieci oczekują z niecierpliwością. To także doskonała okazja do uczestnictwa w obozach i półkoloniach, które oferują nie tylko zabawę, ale także rozwijanie swoich piłkarskich umiejętności. Dlaczego są one tak ważne dla dzieci i jakie niosą za sobą korzyści?

Ostatnie dni - First Minute na LATO 2024
27.03.2024

To już ostatnia szansa na skorzystanie z promocji First Minute. Tylko do 31.03 zarezerwujesz miejsce na wybranym obozie letnim w cenie obnizonej o 200zł - wcześniej znaczy taniej!

Podsumowanie ferii zimowych
27.02.2024

Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi obozy i półkolonie ze Sportujmy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, to były dni pełne uśmiechu i sportowych przygód. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem.

Narciarskie szaleństwo w Poznaniu? Teraz to możliwe!
14.12.2023

Narciarskie szaleństwo połączone z treningami piłki nożnej? Weź udział w półkolonii piłkarsko - narciarskiej na Ratajach i spędź aktywnie ferie zimowe. Nie musisz jechać w góry, by zaznać narciarskiej atmosfery!

POLECASZ = ZDOBYWASZ!
01.12.2023

Trwa akcja polecająca dla wszystkich, którzy chcieliby zaprosić na zimowy turnus przyjaciela, rodzeństwo lub inną bliską osobę, aby czuć się raźniej i spędzić wspólnie ferie. Im więcej polecasz, tym więcej nagród zdobywasz! Sprawdź szczegóły akcji.

Startujemy z BLACK WEEK!
21.11.2023

Rozpoczęliśmy tydzień pełen promocji na zimowe turnusy! To idealna okazja do zarezerwowania obozu lub półkolonii w niższej cenie. Każdego dnia czekają na Was nowe zniżki, sprawdźcie co przygotowaliśmy! 

Poleć turnus i zgarnij nagrody!
15.11.2023

Startujemy z akcją polecającą dla osób, które chciałyby zaprosić na obóz lub półkolonie przyjaciela czy rodzeństwo, aby czuć się raźniej i spędzić wspólnie aktywne ferie zimowe. Im więcej polecasz, tym więcej nagród zgarniasz! Sprawdź szczegóły.

Zimowe obozy tematyczne
06.11.2023

Dowiedz się więcej o zimowych obozach tematycznych, które dla Was przygotowaliśmy na FERIE 2024! Połącz swoje ulubione zajęcie z niesamowitym wyjazdem i spędź ferie zimowe ze Sportujmy.

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA